«Відморожений» — перший доступний телесеріал в Україні

На каналі «1+1» стартував комедійний серіал «Відморожений» із DZIDZIO в головній ролі: це перший телесеріал, який озвучили для людей із порушенням зору.

Родина Дзідзюків збирається продати свій старий будинок та переїхати до великого міста. Але здійсненню мрії заважає несподівана знахідка. У старому холодильнику в підвалі вони знаходять замороженого Мішу — свого родича, який зник 23 роки тому. За всіма документами він є власником цього будинку, і тепер Дзідзюки змушені жити з відмороженим родичем, який розумом, відчуттями та звичками застряг у 90-х роках.

Коли дивитися? 16–19 грудня 2019 року о 21:45

Де дивитися? На телеканалі «1+1» або онлайн.

Як умівкнути звукоопис?

  1. Встановіть на свій смартфон або планшет застосунок Earcatch і надайте йому доступ до мікрофону. Тільки так додаток зможе «почути» фільм та синхронізувати з ним звукоопис або субтитри.
  2. Завантажте звукоопис до потрібної серії зі списку «Додай фільм або серіал».
  3. Увімкніть серіал на телебаченні або онлайн і натисніть в Earcatch «Відтворити». Пролунають характерні звуки — програма слухає та синхронізує і за 10-40 секунд відтворить звукоопис у потрібному місці.

Важливо! Якщо системна мова Вашого смартфону — українська, меню застосунків також буде українською. За будь-яких інших системних мов додатки матимуть англійський інтерфейс.

Earcatch підтримується смартфонами iOS (версія 10 та вищі) та Android (версія 7.0 та вищі), а також планшетами iPad (версія 7.1 та вищі) та Android (версія 4.1 та вищі).

Завантажити Earcatch на Android
Завантажити Earcatch на iOS

Звукоопис до серіалу створила агенція «Доступне Кіно» громадської організації «Боротьба за права» за підтримки Українського культурного фонду.

Стаття Ірини Шеремет
Обкладинка kate kind