Що таке Subcatch ?

Subcatch — це безкоштовний застосунок, який допомагає людям із порушеннями слуху дивитися кіно. На ньому розміщені розгорнуті субтитри.

Як працює Subcatch?

На додатку розміщені розгорнуті субтитри до найпопулярніших доступних фільмів. Завантаживши потрібні, Ви можете вмикати їх будь-де й будь-коли: наприклад, вдома або в кінотеатрі. Коли почнеться фільм, програма його «почує» та відтворить розгорнуті субтитри з потрібного місця.
Встановіть Subcatch і надайте йому доступ до мікрофону.
Тільки так додаток зможе «почути» фільм та синхронізувати з ним розгорнуті субтитри.
Завантажте потрібні субтитри зі списку «Додай фільм або серіал».
Рекомендуємо зробити це заздалегідь, адже в кінотеатрах часто немає WiFi, а мобільна мережа пригнічується.
Коли почнеться фільм, натисніть «Відтворити».
Ви почуєте характерні звуки – програма слухає та синхронізує і за 10-40 секунд відтворить розгорнуті субтитри в потрібному місці.

Часті запитання

Субтитри до яких фільмів є на Subcatch?
Поки що на Subcatch є субтитри лише до фільму «Ціна правди». Але ми працюємо над тим, щоб глядачі й глядачки мали більший вибір!
Які пристрої підтримують Subcatch?
Смартфони: iOS (версія 10 та вищі) та Android (версія 7.0 та вищі). Планшети: iPad (версія 7.1 та вищі), Android (версія 4.1 та вищі).
Чи працює Subcatch без інтернету?
Підключення до мережі потрібне лише для завантаження самого застосунку та субтитрів. Завантажені один раз файли будуть доступні завжди

Долаємо технічні труднощі

Чи можна поставити субтитри на паузу?
Так, у будь-якій момент! Просто натисніть відповідну кнопку — Ви знайдете її одразу. А щоб продовжити, натисніть знову, і субтитри умівкнуться з потрібного місця.
Субтитри синхронізовані неправильно
Subcatch постійно перевіряє, чи правильно синхронізуються субтитри. Якщо щось іде не так або кіно переривається (наприклад, на рекламу), поставте субтитри на паузу, а потім знову відтворіть.
Subcatch не відтворює субтитри

Так може статися, якщо Ви помилково обрали субтитри до іншого фільму. Окрім цього, іноді додаток потребує більше часу на розпізнавання звуку.

Ось що може допомогти:
1. Переконайтеся, що мікрофон Вашого пристрою не покритий одягом або чохлом.
2. Мінімізуйте фоновий шум.
3. Збільшіть гучність фільму.

Потрібна допомога?

Якщо Ви знайшли помилку в роботі додатку або маєте ще запитання, залиште повідомлення в цій формі. Ми залюбки допоможемо!