«Мої думки тихі»:
дивіться зі звукоописом

Українська трагікомедія «Мої думки тихі» стала доступною для незрячих людей! Тепер можна піти на будь-який кіносеанс, завантаживши звукоопис із застосунку Earcatch.

Про фільм:

Звукорежисер Вадим отримує ексцентричне замовлення — записати звуки українських тварин. Платитиме за роботу зарубіжна кампанія, і якщо пощастить записати спів рідкісної качки, Вадима запросять працювати в Канаду. Непоганий шанс для хлопця, якому не щастить ані в кар’єрі, ні в коханні! Отож, герой радо вирушає на Закарпаття, щоб розпочати роботу. Проте в подорожі до нього долучається найгірша супутниця, яку тільки міг уявити Вадим — мама.

«Мої думки тихі» — дебютний фільм українського режисера Антоніо Лукіча. Окрім драматургії, він спільно з Валерією Кальченко займався сценарієм. Творчий процес тривав більше трьох років, і, за словами режисера, цього часу вистачило, аби осмислити комізм багатьох сцен і очима сина, і очима матері. У результаті стрічка виборола престижні нагороди на кінофестах у Карлових Варах та Одесі, а тепер ще стала доступною для незрячих людей. Завантажуйте звукоопис до «Мої думки тихі» у мобільному застосунку Earcatch!

Звукоопис до фільму створила агенція «Доступне Кіно» громадської організації «Боротьба за права» за підтримки Українського культурного фонду.

Стаття Ірини Шеремет
Обкладинка kate kind