Ukraїner: експедиція

документальний, короткометражний
2019

2019, Україна
Тип: фільм
Жанр: документальний
Тривалість: 36 хвилин

Останні десятки років українці активно емігрували або переїжджали до великих міст; залишали свої містечка та села, так нічого про них і не дізнавшись. Історії невеличких поселень не ставали медійними, а залишалися в родинних архівах і з часом стиралися з пам’яті. Саме тому Ukraїner розповідає — і насамперед для самих українців — етнографічні, географічні й антропологічні цікавинки нашої країни. «У такий спосіб ми прагнемо переосмислити історичні особливості та культурні коди власних земель, — ділиться команда проєкту. — Сподіваємося, це допоможе сформулювати цінність власної країни для самих себе й розвивати простір, у якому живемо, а не залишати його».

Звукоопис (можна завантажити в додатку Earcatch)

Розгорнуті субтитри

Звукоопис та розгорнуті субтитри до фільму створила агенція «Доступне Кіно» громадської організації «Боротьба за права» за підтримки Українського культурного фонду

Дивіться фільми зі звукоописом!

Earcatch — це безкоштовний застосунок, який допомагає людям із порушеннями зору дивитися кіно. На ньому розміщені звукоописи.

Дивіться фільми з розгорнутими субтитрами!

Subcatch — це безкоштовний застосунок, який допомагає людям із порушеннями слуху дивитися кіно. На ньому розміщені розгорнуті субтитри.