Толока

артхаус, історичний
2020

Прем’єра: 20 серпня 2020
Локація: усі кінотеатри України
Жанр: історичний фільм

Режисер: Михайло Іллєнко
У головних ролях: Іванна Іллєнко, Дмитро Лінартович, Богдан Бенюк, Сергій Романюк
Звукоопис і розгорнуті субтитри до фільму створила ініціатива “Доступне Кіно” громадської організації “Боротьба за права”. Звукоопис створено за підтримки Європейського Союзу в рамках програми “Дім Європи”.

 

 

 

У Тараса Шевченка є така балада: закохалися в Катерину троє козаків. Свій вибір дівчина довірила долі: пообіцяла стати дружиною тому, хто визволить з полону її брата. Двоє козаків загинули, а третьому пощастило. Та брат Катерини виявився їй не братом, а коханим…
Чекати «брата» Катерині у сюжеті фільму доведеться не одне століття, не старіючи та не втрачаючи надії. Ця розповідь, наче притча, пролітає крізь історію України, відтворює її драматичні та героїчні епізоди. Кожне випробування руйнує хату Катерини. Але вона вперто, як і багато поколінь українців, знову й знову піднімає її з руїн.

Звукоопис (можна завантажити в додатку Earcatch)

Звукоопис створила агенція «Доступне кіно» громадської організації «Боротьба за права».

Дивіться фільми зі звукоописом!

Earcatch — це безкоштовний застосунок, який допомагає людям із порушеннями зору дивитися кіно. На ньому розміщені звукоописи.

Дивіться фільми з розгорнутими субтитрами!

Subcatch — це безкоштовний застосунок, який допомагає людям із порушеннями слуху дивитися кіно. На ньому розміщені розгорнуті субтитри.