Стежки

артхаус, короткометражний
2013

Прем’єра: 24 січня 2013
Локація: Щербенко Арт Центр, Київ
Жанр: короткометражний фільм

Режисерка: Анна Звягінцева
Звукоопис до фільму створила ініціатива “Доступне Кіно” громадської організації “Боротьба за права”.

 

 

 

У своєму творі «Стежки» Анна Звягінцева розглядає можливості пошуків власного шляху у житті. Робота складається із двох елементів — малюнків і відео. У відео людина пересувається неусвідомленою, але звичною доріжкою, керуючись, як здається, слідами, залишеними іншою людиною. Глядач слідує стежкою крізь різні пори року, що ілюструє перебіг часу. У своїх малюнках Звягінцева витягує фрагменти шляху, які символічно закарбували сліди інших людей на своїх стежках, включаючи їхні випробування й помилки. Складені разом, анімовані малюнки пропонують як множинність вибору власного шляху, так і можливість безвиході та глухого кута. «Стежки» передають стійкість сумнівів у всіх нас щодо прийняття рішень, перебування у стані невизначеності й відповідальності за зроблений вибір.

Звукоопис (можна завантажити в додатку Earcatch)

Звукоопис створила агенція «Доступне кіно» громадської організації «Боротьба за права».

Дивіться фільми зі звукоописом!

Earcatch — це безкоштовний застосунок, який допомагає людям із порушеннями зору дивитися кіно. На ньому розміщені звукоописи.

Дивіться фільми з розгорнутими субтитрами!

Subcatch — це безкоштовний застосунок, який допомагає людям із порушеннями слуху дивитися кіно. На ньому розміщені розгорнуті субтитри.