Невидимий батальйон

документальний
2017

Дата виходу: 16 жовтня 2017
Локація: телеканал “1+1”, Україна
Жанр: документальний фільм

Режисерки: Аліна Горлова, Ірина Цілик, Світлана Ліщинська
Героїні фільму: Олена Білозерська, Оксана Якубова, Андріана Сусак, Дар’я Зубенко, Юлія Паєвська, Юлія Матвієнко

Звукоопис до фільму створила ініціатива “Доступне Кіно” громадської організації “Боротьба за права”.

“Невидимий батальйон” – перший документальний кіноальманах про внесок українських військовослужбовиць у боротьбу проти російської агресії. Фільм розповідає про шістьох жінок, які добровільно долучилися до бойових дій. Героїні різні за життєвим досвідом, віком, військовими та цивільними професіями, проте їх всіх об’єднала війна, і їх історії створюють панорамну картину становища жінки у Збройних Силах.
Продюсерка Марія Берлінська розповідає про мету проекту: “По-перше, задокументувати історію, що відбувається прямо зараз; показати, як воюють жінки. По-друге, зруйнувати цю стіну для жінок. Тут не може бути ні статі, ні кольору очей – тільки освіта, тільки професіоналізм. Кіно – хороший інструмент, що дозволяє доступно пояснити ці речі суспільству. І, нарешті, третя мета, для мене дуже важлива. Ми програємо інформаційну війну у світі. Через це кіно ми хочемо показати, що у нас не громадянський конфлікт, а російська окупація, вже четвертий рік. У нашому фільмі світ буде бачити, що гинуть і калічаться наші жінки, що вони воюють і перемагають російську армію. І нам не потрібна глибока стурбованість, нам потрібна реальна підтримка”.

Звукоопис (можна завантажити в додатку Earcatch)

Звукоопис створила агенція «Доступне кіно» громадської організації «Боротьба за права».

Дивіться фільми зі звукоописом!

Earcatch — це безкоштовний застосунок, який допомагає людям із порушеннями зору дивитися кіно. На ньому розміщені звукоописи.

Дивіться фільми з розгорнутими субтитрами!

Subcatch — це безкоштовний застосунок, який допомагає людям із порушеннями слуху дивитися кіно. На ньому розміщені розгорнуті субтитри.