Лінія кордону

трилер, комедія, короткометражний
2015

2015, Ізраїль
Тип: фільм
Жанр: трилер, комедія
Тривалість: 15 хвилин
Режисер: Дмітрій Конопльов
У ролях: Орі Янів, Фірас Сулейман Нассар, Ігор Шнейдерман, Карін Серруя, Ліор Козлов

Лінія кордону огороджена колючим дротом. Територію патрулюють озброєні поліцейські, але він — загадковий герой без імені — цього не боїться. Сьогодні вночі він зустрінеться з тим, хто живе по той бік. Здається, все йде якнайкраще: він дістався кордону непоміченим, гроші з собою, часу вдосталь. Та по інший бік огорожі чоловіка зустрічає зовсім не той, на кого він чекав…

Звукоопис
Cубтитри

Авторка звукоопису: Христина Свідерко
Редакторки: Мирослава Косар, Ірина Шеремет
Дикторка: Надія Бірчак
Ролі українською озвучили: Василь-Тарас Лучка, Надія Бірчак, Ірина Шеремет, Анастасія Борщ, Діана Скебська, Роман Цапик, Віталій Прокопчук, В’ячеслав Резнічук
Монтаж: Андрій Демчук, Василь-Тарас Лучка, Ірина Шеремет

Звукоопис та дубляж українською мовою створені в рамках курсу «Написання звукоописів» за підтримки програми «Дім Європи». Організатори курсу — громадська організація «Боротьба за права» та Український Католицький Університет.

Дивіться фільми зі звукоописом!

Earcatch — це безкоштовний застосунок, який допомагає людям із порушеннями зору дивитися кіно. На ньому розміщені звукоописи.

Дивіться фільми з розгорнутими субтитрами!

Subcatch — це безкоштовний застосунок, який допомагає людям із порушеннями слуху дивитися кіно. На ньому розміщені розгорнуті субтитри.