Гаррі Поттер і філософський камень

фентезі, пригоди, сімейний
2001

2001, Велика Британія
Тип: фільм
Жанр: фентезі, пригоди, сімейний
Тривалість: 2 години 32 хвилини
Режисер: Кріс Коламбус
У ролях: Деніел Редкліфф, Руперт Ґрінт, Емма Уотсон, Річард Гарріс, Роббі Колтрейн, Алан Рікман, Меґґі Сміт, Том Фелтон, Метью Льюїс, Іен Гарт

Життя десятирічного Гаррі не назвеш солодким: батьки померли, а від дядька й тітки, що взяли сироту на виховання, дістаються лише стусани. Але день народження змінює все. Непроханий гість приносить лист, з якого хлопчик дізнається, що він насправді чарівник і прийнятий у Гоґвортс — школу магії. А вже за декілька тижнів Гоґвортс-експрес мчить Гаррі назустріч новому життю, де на нього чекають неймовірні пригоди, вірні друзі та найголовніше — ключ до розгадки таємничої смерті батьків.

Екранізація однойменного роману Джоан Роулінґ.

Звукоопис (можна завантажити в додатку Earcatch)

Розгорнуті субтитри

Звукоопис та розгорнуті субтитри до фільму створила агенція «Доступне Кіно» громадської організації «Боротьба за права» за підтримки Українського культурного фонду

Дивіться фільми зі звукоописом!

Earcatch — це безкоштовний застосунок, який допомагає людям із порушеннями зору дивитися кіно. На ньому розміщені звукоописи.

Дивіться фільми з розгорнутими субтитрами!

Subcatch — це безкоштовний застосунок, який допомагає людям із порушеннями слуху дивитися кіно. На ньому розміщені розгорнуті субтитри.